Açık Halı Saha Yapımı

AÇIK HALI SAHA YAPIMI

2005 yılından bu yana halı saha yapımı çalışmalarına devam eden Türker Spor 1. sınıf malzeme kalitesi ve profesyonel işçilik ilkesini hiçbir zaman bırakmamıştır. Açık halı saha yapımı fiyatları metrekare bazında hesaplanmakta olup detaylı maliyet hesabı için hemen müşteri hizmetlerimizle görüşerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Açık halı saha yapımı için öncelikle sahanın yapılacağı alana hatıl beton atılmasıyla gerçekleştirilir, ardından üzerine mıcır serilir. Mıcır serildikten sonra akrilik zemin kaplaması yapılır bunun ardından sentetik çim serme işlemine geçilir.

Açık halı saha yapımı firmaları arasında bir konumda olan Türker Spor şimdiye kadar yurtiçi ve yurtdışında onlarca projede yer almış insanların spora teşvik edilmesini sağlamış bir firmadır.

AÇIK HALI SAHA İMALATI

Halı saha projesi için ülkemizin hangi şehrinden olursanız olun hemen teklif almak için ve anahtar teslim bir ay içerisinde spor sahanıza kavuşmak için hemen firmamızın müşteri hizmetleri ile detaylı bir görüşme gerçekleştirerek maliyet hesaplaması alabilirsiniz.

Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Çanakkale, Bursa, Trabzon başta olmak üzere ülkemizde pek çok proje gerçekleştiren firmamızdan 50x30 metrekare veya 40x20 metrekare mini halı saha fiyatları için teklif alabilirsiniz. Son derece kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen sahalarımız uzun yıllar kullanıma dayanıklı olmakla beraber, sentetik çimlerin arasına granül serpiştirilmesi nedeniyle yine deforme olmadan kullanım imkanı sunmaktadır.