Basketbol Sahası Yapımı

BASKETBOL SAHASI YAPIMI

Basketbol sahası yapımı için müşterinin tercih edeceği renkte bir akrilik zemin (mavi, kırmızı, turuncu genellikle tercih edilmektedir) kullanılır. Bu akrilik zemin üzerine inşa edilen basketbol sahaları, istenirse tel örgü ile de kaplanabilmektedir, açık veya kapalı tribün imalatı da bu projenin üzerine eklenebilmektedir. Ülkemizin pek çok yerinde bulunan basketbol sahaları genellikle okullarda, park ve bahçelerde yer almaktadır.

Bu özelliğiyle pek çok insanın oynadığı basketbol sahası yapımlarımız 5x5 kişinin çok rahatlıkla oynayabileceği bir genişliktedir. Standart basketbol sahası yapımı için standart ölçüler mevcuttur. Müşterilerimiz bu ölçülerde mini saha yada büyük saha olarak istediği seçimi yapabilir. Maliyet hesaplaması metrekare bazında ve kullanılan malzemenin cinsine göre hesaplanmaktadır. Hemen siz de basketbol sahası yapan firmalar arasında lider konumda olan Türker Spor'dan çok özel teklifler almak için iletişime geçin.

BASKETBOL SAHASI İMALATI

Basketbol sahası imalatı için öncelikle sahanın yapılacağı alan kazılarak düz bir hale getirilir ve bu alana hatıl beton dökülür. Beton döküldükten sonra mıcır ile kaplanır. Ardından akrilik zemin serme işlemine geçilir. Ve istenirse tel örgü, açık veya kapalı tribün eklenir. Potalar yerleştirilir, çizgiler çizilir ve işlem tamamlanır. Tüm bu süreç 15-20 gün gibi kısa bir zaman içerisinde gerçekleşmektedir.

Siz de hemen basketbol sahası yapım firmaları içerisinde ülkemizin önde gelen firmalarından biri olan Türker Spor'dan yaptırmak istediğiniz sahanın özelliklerini bize ileterek maliyet hesaplaması alabilir, basketbol sahası fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerimiz ile detaylı bir görüşme gerçekleştirerek onlarca referansımız arasında yerinizi alabilirsiniz.