Sentetik Çim Yapımı

SENTETİK ÇİM

Genellikle halı sahalarda kullanılan 55 mm ve 60 mm sentetik çimleri Avrupa standartlarında üretmekle beraber, bu sentetik çimlerin çok farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Parklar ve bahçeler, hastaneler, kreşler, okullar, özel kuruluşlar ve daha akla gelmeyecek pek çok alanda kullanılan suni çimler için hemen sentetik çim firmaları arasında lider konumda bulunan firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Suni çim halı fiyatları malzemenin kalitesine göre değişmekle beraber, metrekare bazında hesaplanmaktadır. Firmamız dilerseniz montaj dahil uygulama yapmakla berber, montajını kendi yapacak müşterilerimiz için adrese teslim kargolama da gerçekleştirmektedir. Halı saha çimi olarak da bilinen suni çimler için hemen firmamızdan size özel bir teklif alabilirsiniz.

SUNİ ÇİM İMALATI

Suni çimler, gerçek çimler gibi sürekli bakım gerektirmez ve her mevsim yemyeşil kalır. Bu sayede dekorasyonunuzun önemli bir tamamlayıcısı, kötü görüntüyü örten mükemmel bir araç haline gelir. Sentetik çim firmaları genellikle halı saha çimi olarak sunmasına rağmen sentetik çimler her türlü alanda kullanılabilmektedir. İster granül serpiştirilerek, ister granül serpiştirilmeden de rahatlıkla kullanılabilir.

Granül serpiştirilmesi halı sahalarda oyuncuların kaymalarını engelleme amaçlıdır. Halı saha dışında kullanılacak sentetik çimlere bu yüzden genellikle granül serpilmez. Önemli bir peyzaj malzemesi olan sentetik çimler tüm yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabileceği gibi firmamızın ürettiği suni çimler toksik içermeme garantilidir ve tamamen Avrupa standartlarında üretim yapılarak imal edilmektedir.