Voleybol Sahası Yapımı

VOLEYBOL SAHASI YAPIMI

Voleybol sahası yapan firmalar arasında ülkemizde önemli bir konumda bulunan Türker Spor, ayrıca halı saha, basketbol sahası, tenis kortu, hentbol sahası gibi yapımları da voleybol sahasının yanına yapabilmektedir. Büyük spor kompleksleri için tüm bu sahaların gerektiği düşünüldüğünde, tüm spor alanları birlikte yapılabilmektedir.

Voleybol sahası yapımı diğer akrilik zeminden imal edilen spor sahalarının yapımında olduğu gibi öncelikle hatıl beton döküldükten sonra, bu alanın üzerine mıcır serilmesi ve ardından akrilik zemin serilmesi işlemi ile gerçekleştirilir. Dilenirse tel örgü de eklenebilmektedir. Ayrıca açık veya kapalı tribün de bu tür projelere ekleme olarak yapılabilmektedir. Saha çizgilerinin çizilip, file ve direklerin eklenmesi ile voleybol sahası imalatı tamamlanır. Ülkemizin pek çok şehrinde ve yurtdışında bir çok ülkede projeye imza atan Türker Spor, uzun yıllar kullanıma dayanıklı akrilik zeminlerden ürettiği spor sahalarına garanti sunmaktadır.

VOLEYBOL SAHASI İMALATI

Voleybol sahası imalatı diğer basketbol ve voleybol sahaları imalatında olduğu gibi akrilik zeminden imal edilmektedir. Güçlü ve dayanıklı yapısıyla uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilen voleybol sahaları sadece 15 gün gibi kısa bir süre içerisinde imal edilmektedir. Akrilik zeminler voleybol sahalarında genellikle yeşil renk tercih edilmekle beraber, turuncu, kırmızı, mavi gibi renkler de kullanılabilmektedir. Tamamen müşterinin isteğine göre dizayn edilmektedir.

Siz de hemen ülkemizde ve yurt dışında onlarca projeye imza atmış firmamızdan sizin için özel bir teklif alarak hemen projenizi başlatabilirsiniz, Avrupa standartlarında üretilen akrilik zeminlerimiz ile mükemmel bir voleybol sahasına sahip olabilirsiniz.