Tenis Kortu Yapımı

TENİS KORTU YAPIMI

Tenis kortları bugün artık neredeyse her yaşam alanında yer almasıyla beraber, tenis kortu yapımının kısa süren bir işlem olması nedeniyle de tercih haline gelmiştir. Site bahçelerinde, parklarda, okullarda, ve daha pek çok alanda bulunabilen tenis kortlarının yapımı sadece 15 gün gibi kısa bir süre içerisinde anahtar teslim şeklinde sunulmaktadır. Hemen firmamızdan maliyet hesaplaması hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tenis kortu yapımı için öncelikle kortun yapılacağı alan kazılır, üzerine hatıl beton dökülür. Alan düz bir hale getirildikten sonra mıcır serpiştirilir. Mavi, yeşil, turuncu gibi farklı renk seçenekleri arasından seçilen akrilik zemin tabana yerleştirilir. Akrilik zemin yerleştirildikten sonra saha çizgileri çizilir. Fileler ve direkler yerleştirilir. Ekstra olarak istenirse tel örgüler, açık veya kapalı tribün yapımı da projeye dahil edilebilir.

TENİS KORTU İMALATI

Tenis kortu yapan firmalar arasında lider konumda bulunan firmamız, şimdiye kadar ülke genelinde pek çok proje gerçekleştirmiştir. Bu projeler sadece tenis kortu zemini olabildiği gibi, tenis kortunun yanında basketbol sahası, voleybol sahası eklenebilmektedir. Voleybol sahası ve tenis kortunun birlikte olduğu sahalar da bulunabilmektedir. Bunlar tamamen müşterinin isteğine göre şekillendirilmektedir.

Hemen siz de bu konuda lider inşaat firmamızdan size özel bir maliyet hesaplaması alarak sadece 15-20 gün içerisinde Türkiye'nin neresinde olursanız olun anahtar teslim şeklinde sunulan tenis kortu yapımı projenizi gerçekleştirebiliriz. Ayrıca birinci sınıf malzeme garantisi sunan firmamızdan diğer spor sahalarımız hakkında teklif alarak indirimler kazanabilir, daha uygun fiyatlara pek çok spor sahası sahibi olabilirsiniz.